Aktualności
Koszarawa

Koszarawa, gmina Koszarawa

Kod pocztowy

Kod Miejscowość Dzielnica
34-332 Koszarawa
34-332 Koszarawa ul. Koszarawa Wieś

Urzedy pocztowe

FUP Jeleśnia
Wieś Koszarawa 17, 34-332 Koszarawa 33-863-94-10 33-863-94-10
dni robocze: 08:30-14:30
soboty: placówka nieczynna
niedziele i święta: placówka nieczynna

Przysiółki

Beskidek, Bielanka, Bronikówka, Bystra, Cerliska, Cicha, Duchałówka, Dybkówka, Fujasy, Herbik, Jałowiec, Kalikowie, Kluskówka, Kopówka, Koturówka, Kowalówka, Kraisko, Kuflówka, Lachówka, Leskowiec, Majdaki, Molusiówka, Mrowcowie, Mroźnice, Na Kolebiskach, Na Potokach, Pająkówka, Pnioki, Pod Halą, Podhale, Polakówka, Przysłop, Pustelniki, Ryszkówka, Sadoniów, Siurówki, Ślepa Dolina, Śliwówka, Sternale, Torbówka, U Jury, U Lacha, U Moców, U Orawina, U Pietrynków, U Pytli, U Sitarza, W Tajchu, Walczaki, Za Dolną, Za Grapą, Zagroda, Zimna Woda, Żłabne

Koszarawa - mapa

Wyznacz trasę dojazdu:

Apteki

Apteka BRAK
apteka ogólnodostępna
KOSZARAWA 142, 34-332

Szkoły

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Koszarawie
34-332 Koszarawa 142 tel: 338639415 338639415 www.gimnazjumkoszarawa.cba.pl
Szkoła Patron: im. Jana Pawła II RSPO: 119998
Niepubliczna Poradnia Psychologiczni-Pedagogiczna "Plus"
Koszarawa 675, 34-332 Koszarawa tel: 338623038 338623038
Szkoła RSPO: 127884
Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kościuszki w Koszarawie
434 434, 34-332 Koszarawa tel: 338639416 338639416 zspkoszarawa.cba.pl
Szkoła Patron: Tadeusz Kościuszko RSPO: 4056
ZESPÓŁ GIMNAZJALNO- PRZEDSZKOLNY W KOSZARAWIE
34-332 Koszarawa 142 tel: 338639415 338639415 www.gimnazjumkoszarawa.cba.pl
Szkoła Patron: brak RSPO: 4054
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Koszarawie
434 434, 34-332 Koszarawa tel: 338639416 338639416 zspkoszarawa.cba.pl
Szkoła RSPO: 4055

Przedszkola

Przedszkole Nr 1 w Koszarawie
34-332 Koszarawa 142 tel: 338611018 338611018 www.gimnazjumkoszarawa.cba.pl
Szkoła Patron: brak RSPO: 4084
Przedszkole Nr 2 w Koszarawie
434 434, 34-332 Koszarawa tel: 338624395 338624395
Szkoła RSPO: 4085

Służba zdrowia

NZOZ Centrum Medycyny Rodzinnej
Koszarawa 142a, 34-332 33 86 39 272 33 86 39 272
NZOZ Lekarz Rodzinny
Koszarawa 142 A, 34-332 33 86 39 277 33 86 39 277 [email protected]

Aktualności

Wyświetl wszystkie
Zasiłek chorobowy – komu przysługuje, ile wynosi? 25 STYCZEŃ 2024

Zasiłek chorobowy to jedno z uprawnień pracowniczych, przysługujących osobom ubezpieczonym,...

Dodatek osłonowy – komu się należy, zasady wypłat 25 STYCZEŃ 2024

Dodatek osłonowy to świadczenie pieniężne, którego celem jest zrekompensowanie Polakom wysokich...

Dodatek pielęgnacyjny – komu przysługuje i ile wynosi? 25 STYCZEŃ 2024

Dodatek pielęgnacyjny to świadczenie przysługujące osobom niezdolnym do samodzielnej...

Zgłoś błąd na stronie
Zgłoś błąd na stronie
Kalendarz
Wrzesień 2026
pn wt śr cz pt so n
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Kartka z kalendarza
Wrzesień 2026
252 Dzień roku 37 Tydzień roku
9 (środa)
Znak zodiaku: Panna
Imieniny: Dionizy, Grażyna, Piotr, Sergiusz
06:05 19:08
03:31 18:31
Dni do końca roku: 113 dni
Pogoda
Dzisiaj 28°
Jutro 16°
Wybory samorządowe
Minęło: 885 dni
7 kwietnia 2024